tel.: +48 58 698 21 75 do 76

email: supervisor@supervisor.pl

tel.: +48 58 698 21 75 do 76

supervisor@supervisor.pl

Monitoring GPS

Podstawowym zadaniem systemu SuperVisor jest dostarczanie danych analitycznych dotyczących eksploatacji pojazdów i maszyn przez pracowników.

Informacje te są niezbędne nie tylko do sprawowania nadzoru, ale przede wszystkim do dokonywania analiz mających na celu poprawę efektywności wykorzystania pojazdów i maszyn w przyszłości. Dane analityczne udostępniane są klientowi za pośrednictwem przeglądarki internetowej w ramach realizowanej przez nas usługi.

Za nadrzędny cel przyjęliśmy sobie stworzenie maksymalnie przyjaznego i jednocześnie wydajnego oprogramowania, które stanie się podstawowym narzędziem wspomagającym zarządzanie pracą firmowych pojazdów oraz ich kierowcami. System SuperVisor ma również stanowić istotne wsparcie dla przedsiębiorstwa w zakresie logistyki, planowania, poprawy efektywności pracy i redukcji kosztów. Funkcje monitoringu i nadzoru są realizowane w tle samego systemu i nie stanową celu samego w sobie. Stanowią one jedno ze źródeł danych koniecznych do przeprowadzenia dalszych analiz, pozwalających w sposób syntetyczny ocenić wydajność i efektywność wykorzystania czasu pracy kierowców oraz optymalizacji tras pokonywanych przez pojazdy.

Zostaw swój telefon

skontaktujemy się z Państwem.

  • Supervisor Sp.z.o.o.
  • PPNT Al.Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia
  • tel.: +48 58 698 21 75 do 76
  • kom.: +48 604 185 996
  • email: supervisor@supervisor.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

© 2012

Designed by Pixlab.pl

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ
facebook