tel.: +48 58 698 21 75 do 76

email: supervisor@supervisor.pl

tel.: +48 58 698 21 75 do 76

supervisor@supervisor.pl

Integracja

Nasza firma zajmuje się opracowywaniem i dostarczaniem kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań IT, których zadaniem jest efektywne wspieranie procesów związanych z działalnością prowadzoną przez naszych Klientów.

Zwiększenie automatyzacji działań pozwala na znaczącą redukcję czasu i nakładów pracy związanych z administrowaniem i zarządzaniem firmą, jej majątkiem i pracownikami, co przekłada się bezpośrednio na podniesienie konkurencyjności na rynku.

Posiadamy wieloletnie i szerokie doświadczenie, które pozwala nam na efektywną analizę potrzeb oraz zaproponowanie i wdrożenie rozwiązań, które możliwie najlepiej spełnią stawiane przed nim cele. Elastyczne podejście do potrzeb Klienta pozwala nam na spełnienie wszelkich jego wymagań oraz dopasowanie systemu Supervisor do charakteru prowadzonej przez niego działalności a także indywidualnie określonych potrzeb.

Specjalizujemy się w następujących usługach:

 • Rozwiązania dedykowane

  Opracowujemy moduły realizujące określone, specyficzne potrzeby Klienta. W tym celu ogromną wagę przywiązujemy do funkcji dodatkowych, których nie można w pełni realizować za pomocą standardowego systemu SuperVisor. Funkcje te wdrażamy w sposób możliwie jak najbardziej zbliżony do standardu SuperVisor, tak aby również w przyszłości zapewnić optymalne wsparcie dla kompleksowego systemu.
 • Integracja rozwiązań IT

  W dzisiejszych czasach praktycznie każda firma posiada co najmniej kilka systemów informatycznych wspierających pracę różnych działów. Często zdarza się, że każdy z tych systemów implementuje inny dostawca i nie są one z sobą połączone. Taka sytuacja pociąga za sobą konieczność przepisywania danych z jednej aplikacji do drugiej znacząco zwiększając prawdopodobieństwo popełnienia błędu. Duplikowanie tych samych informacji w różnych systemach informatycznych zmusza do wykonywania nieefektywnej i tak naprawdę zbędnej pracy, która służy tylko temu, aby nie dochodziło do nieścisłości w przetwarzanych przez firmę informacjach i danych.

Podsumowując: Integracja polega na zespoleniu różnych systemów w ten sposób, aby mogły one wydajnie i sprawnie korzystać z zasobów danych dostarczanych przez system SuperVisor.

Zostaw swój telefon

skontaktujemy się z Państwem.

Wysyłając formularz oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności

Wysyłając formularz zgłoszeniowy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, tj. imię, nazwisko, telefon oraz email. Wyrażam zgodę na udzieleni mi odpowiedzi na zapytanie na podany przeze mnie email. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Supervisor sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Inżynierska 26. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

 • Supervisor Sp.z.o.o.
 • Inżynierska 26, 81-512 Gdynia
 • tel.: +48 58 698 21 75 do 76
 • kom.: +48 604 185 996
 • email: supervisor@supervisor.pl
 • Polityka prywatności

© 2024

Designed by Pixlab.pl

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ
facebook