tel.: +48 58 698 21 75 do 76

email: supervisor@supervisor.pl

tel.: +48 58 698 21 75 do 76

supervisor@supervisor.pl

O nas

Firma Supervisor rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku. Od samego początku przedmiotem jej działalności było tworzenie, wdrażanie oraz obsługa systemów zarządzania flotami, opartych na technologii GPS.

Stworzony w oparciu o własne rozwiązania autorskie system o nazwie SuperVisor GPS składa się zarówno z oprogramowania systemowego jak również sprzętu elektronicznego w postaci rejestratorów oraz sond, także skonstruowanych we własnym zakresie. W ten sposób udało się stworzyć kompletny system, którego każdy element jest produkowany w naszej firmie, co jest gwarancją jego bezproblemowego funkcjonowania, i za który bierzemy całkowitą odpowiedzialność.

Jesteśmy partnerem Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Al.Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia

O Firmie

Najlepszym dowodem na słuszność takiego rozwiązania jest osiągnięty przez system SuperVisor GPS wysoki stopień niezawodności i skuteczności w działaniu, potwierdzony w praktyce. Przystępując do prac nad nowym oprogramowaniem dla potrzeb systemu SuperVisor GPS za nadrzędny cel przyjęliśmy sobie stworzenie maksymalnie przyjaznego i jednocześnie wydajnego oprogramowania, które stanie się podstawowym narzędziem wspomagającym zarządzanie pracą firmowych pojazdów i ich kierowcami. Funkcje monitoringu i nadzoru są realizowane niejako w tle samego systemu i nie są jego celem samym w sobie, a jedynie stanowią jedno ze źródeł danych do dalszych analiz, które pozwolą w sposób syntetyczny ocenić wydajność i efektywność wykorzystania czasu pracy kierowców oraz tras pojazdów.

Kontrola flotą pojazdów

Dawniej zarządzanie flotą pojazdów nie było zadaniem łatwym. Wymagało odpowiedniej wiedzy , intuicji, a także wiązało się z podejmowaniem ryzyka. Dzisiaj zarządzanie flotą samochodową wygląda zupełnie inaczej. Jak się okazało wszelkie problemy rozwiał monitoring GPS. Już od dawna zarządzanie flotą pojazdów było głównym sektorem naszych zainteresowań. Od początku istnienia naszej firmy nastawieni byliśmy na tworzenie i wdrażanie systemów zarządzania flotą. Musicie wiedzieć, że w czasach, kiedy konkurencja na rynku transportowym nie śpi, warto jest zadbać o wdrożenie mechanizmów, które zwiększą efektywność pracy i funkcjonowania firmy. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom stworzyliśmy wydajny i niezawodny system SuperVisor GPS, który pozwoli Wam na dokładne monitorowanie firmowych pojazdów. Tylko kompletny system inteligentnych rozwiązań wesprze zarządzanie flotą samochodową w Waszej firmie. Dzięki systemowi GPS szybko i skutecznie zoptymalizujecie koszty utrzymania transportu, poprawicie bezpieczeństwo pracowników, jak i przewożonych ładunków, a także zwiększycie wydajność pracy. Systemy GPS sprawią, że zarządzanie flotą pojazdów stanie się nie tylko prostsze, ale i sprawniejsze, a co za tym idzie efektywniejsze. Już wielu naszych Klientów przekonało się, że systemy GPS usprawniają zarządzanie flotą samochodową, jak żadne inne czynniki. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

Zostaw swój telefon

skontaktujemy się z Państwem.

Wysyłając formularz oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności

Wysyłając formularz zgłoszeniowy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, tj. imię, nazwisko, telefon oraz email. Wyrażam zgodę na udzieleni mi odpowiedzi na zapytanie na podany przeze mnie email. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Supervisor sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Inżynierska 26. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

  • Supervisor Sp.z.o.o.
  • Inżynierska 26, 81-512 Gdynia
  • tel.: +48 58 698 21 75 do 76
  • kom.: +48 604 185 996
  • email: supervisor@supervisor.pl
  • Polityka prywatności

© 2024

Designed by Pixlab.pl

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ
facebook