tel.: +48 58 698 21 75 do 76

email: supervisor@supervisor.pl

tel.: +48 58 698 21 75 do 76

supervisor@supervisor.pl

Monitoring GPS

Podstawowym zadaniem systemu SuperVisor jest dostarczanie danych analitycznych dotyczących eksploatacji pojazdów i maszyn przez pracowników.

Informacje te są niezbędne nie tylko do sprawowania nadzoru, ale przede wszystkim do dokonywania analiz mających na celu poprawę efektywności wykorzystania pojazdów i maszyn w przyszłości. Dane analityczne udostępniane są klientowi za pośrednictwem przeglądarki internetowej w ramach realizowanej przez nas usługi.

Za nadrzędny cel przyjęliśmy sobie stworzenie maksymalnie przyjaznego i jednocześnie wydajnego oprogramowania, które stanie się podstawowym narzędziem wspomagającym zarządzanie pracą firmowych pojazdów oraz ich kierowcami. System SuperVisor ma również stanowić istotne wsparcie dla przedsiębiorstwa w zakresie logistyki, planowania, poprawy efektywności pracy i redukcji kosztów. Funkcje monitoringu i nadzoru są realizowane w tle samego systemu i nie stanową celu samego w sobie. Stanowią one jedno ze źródeł danych koniecznych do przeprowadzenia dalszych analiz, pozwalających w sposób syntetyczny ocenić wydajność i efektywność wykorzystania czasu pracy kierowców oraz optymalizacji tras pokonywanych przez pojazdy.

Zostaw swój telefon

skontaktujemy się z Państwem.

Wysyłając formularz oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności

Wysyłając formularz zgłoszeniowy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, tj. imię, nazwisko, telefon oraz email. Wyrażam zgodę na udzieleni mi odpowiedzi na zapytanie na podany przeze mnie email. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Supervisor sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Inżynierska 26. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

  • Supervisor Sp.z.o.o.
  • Inżynierska 26, 81-512 Gdynia
  • tel.: +48 58 698 21 75 do 76
  • kom.: +48 604 185 996
  • email: supervisor@supervisor.pl
  • Polityka prywatności

© 2024

Designed by Pixlab.pl

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ
facebook