tel.: +48 58 698 21 75 do 76

email: supervisor@supervisor.pl

tel.: +48 58 698 21 75 do 76

supervisor@supervisor.pl

Produkcja

Zarówno oprogramowanie systemowe jak i same urządzenia elektroniczne zostały opracowane i są produkowane w naszej firmie. W ten sposób udało się stworzyć kompletny i jednolity system, za którego funkcjonowanie bierzemy całkowitą odpowiedzialność i tym samym gwarantujemy jego niezawodność.

Realizacja tak ambitnego i innowacyjnego projektu wymaga spełnienia szeregu wymagań i osiągnięcia bardzo wysokiego poziomu jakości sprzętu elektronicznego, który jest odpowiedzialny za rejestrowanie danych bezpośrednio w pojazdach oraz maszynach.

Firma Supervisor dysponuje wieloletnim doświadczeniem w zakresie konstruowania, produkcji, montażu i serwisowania rejestratorów opartych o technologie GPS/GPRS oraz precyzyjnych cyfrowych sond służących do pomiaru poziomu paliwa.

Zostaw swój telefon

skontaktujemy się z Państwem.

Wysyłając formularz oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności

Wysyłając formularz zgłoszeniowy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, tj. imię, nazwisko, telefon oraz email. Wyrażam zgodę na udzieleni mi odpowiedzi na zapytanie na podany przeze mnie email. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Supervisor sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Inżynierska 26. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

  • Supervisor Sp.z.o.o.
  • Inżynierska 26, 81-512 Gdynia
  • tel.: +48 58 698 21 75 do 76
  • kom.: +48 604 185 996
  • email: supervisor@supervisor.pl
  • Polityka prywatności

© 2024

Designed by Pixlab.pl

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ
facebook