tel.: +48 58 698 21 75 do 76

email: supervisor@supervisor.pl

tel.: +48 58 698 21 75 do 76

supervisor@supervisor.pl

Raporty

Raporty w każdym systemie stanowią najbardziej newrlagiczny element systemu.

Wszystkie dane każdego typu po ich przetworzeniu muszą być zaprezentowane w formie adekwatnej dla danej branży uwzględniając specyfikę i sposoby prowadzenia analiz w przedsiębiorstwie.

Nawet wysokiej jakości dane jeśli będą zaprezentowane w nieczytelnej lub niejasnej formie tracą swoją wartość.

Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom przygotowaliśmy w naszym systemie rozwiązanie, które pozwala tworzyć każdemu klientowi dowolną formułę raportu na poziomie trzech zakresów zaawansowania.

Raporty uproszczone – tworzone w czasie rzeczywistym z dowolnego poziomu aplikacji.

Raporty standardowe – tworzone w czasie rzeczywistym na podstawie budowanych i konfigurowanych przez użytkownika szablonów.

Raporty dedykowane – tworzone w środowisku Microsoft Excel. Dostarczamy wraz z naszym rozwiązaniem przygotowane makra, które pobierają w czasie rzeczywistym przez sieć dane do arkusza, pozwalając na zbudowanie absolutnie dowolnego raportu w tym środowisku.

Zostaw swój telefon

skontaktujemy się z Państwem.

Wysyłając formularz oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności

Wysyłając formularz zgłoszeniowy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, tj. imię, nazwisko, telefon oraz email. Wyrażam zgodę na udzieleni mi odpowiedzi na zapytanie na podany przeze mnie email. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Supervisor sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Inżynierska 26. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

  • Supervisor Sp.z.o.o.
  • Inżynierska 26, 81-512 Gdynia
  • tel.: +48 58 698 21 75 do 76
  • kom.: +48 604 185 996
  • email: supervisor@supervisor.pl
  • Polityka prywatności

© 2024

Designed by Pixlab.pl

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ
facebook